Sponzoři

Sponzoři

Zájem o sponzorství


Zaujal Vás náš fotbalový klub a máte zájem se zařadit mezi sponzorské přispěvatele pro klub TJ Rajhradice? Náš klub byl založen v roce 1953, který za dobu svého fotbalového působení dosáhl již řady úspěchů. V současné době je mužstvo TJ Rajhradice A účastníkem 1. A třídy skupiny A, dále máme i B-mužstvo mužů a 3 mládežnická družstva.

Jsme klub, který své poslání naplňuje se zajištěním financování z vlastních příspěvků členů a dále ze sponzorských darů. Poskytnuté finanční dary lze zahrnout do nákladů a lze jimi snížit základ daně ( zák.č.586/1992 Sb., §15, odst.8).

Za případný sponzorský dar můžeme nabídnout diferencovaně dle hodnoty tyto protislužby, kdy v oblasti reklamy a propagace sponzorům lze nabídnout:

- prezentace jejich loga na našem oblečení
- prezentace loga na našem webu
- vyvěšení reklamních bannerů na hřištích při našich zápasech a zmínka ve fotbalových programech klubu
- možností je samozřejmě více dá se vše domluvit dle představy zákazníka, kdy všechny prezentace jsou zdarma za sponzorský dar

Vaše případné sponzorské dary mohou být poskytnuty různými formami, dle způsobu zaúčtování u Vás tak, aby maximální výše byla možná uplatnit jako náklad. Lze poskytnout buď věcný nebo finanční dar na základě darovací smlouvy, případně finanční úhradu za zprostředkování reklamy apod.

Informace o našem klubu můžete nalézt na webových stránkách www.tjrajhradice.cz nebo na Facebooku. V případě jakéhokoliv zájmu z vaší strany kontaktujte sekretáře klubu:

Bc. David Mikač
tel: +420 774 678 657
email : david.mikac@seznam.cz

Případně můžete napsat přes níže uvedený kontaktní formulář.