TJ Kobylnice - TJ Rajhradice B        0:1 (0:0)

Branky: Hájek M.

ŽK: Marek, Krobauer, Svatuška

Sestava: Křen, Pelikán, Pařil, Marek, Čech, Krobauer, Kačeriák (Zikuška), Nos,  Svatuška, Hájek M., Furda

Komentář trenéra:

V hraném pátém kole se potkali doposud neporažené a doposud plně bodující mužstva. Náš tým se z různých důvodů musel v tomto zápase obejít hned bez čtyřech hráčů základní sestavy, když chyběli Raška, Novák, Kovanič a Šoukal. Naopak se nově v našem týmu představil Emanuel Marek.

Začátek utkání patřil našemu mužstvu, kdy jsme dobrých dvacet minut domácí k ničemu nepustili a vytvořili si tři velmi dobré brankové příležitosti. Poté však začali vystrkovat růžky i domácí a jen díky Pepínovi v brance, který chytil dvě tutovky, zůstal v poločase stav 0:0.

Druhý poločas byl hodně vyrovnaný, akce střídala akci a hrálo se stylem nahoru dolů. Utkání nakonec rozhodla jediná střela, kdy se v 56. minutě prosadil, i s drobnou tečí domácího obránce, Michal Hájek. Nás opět, i v druhém poločase, podržel Pepíno, který svedl několik vítězných soubojů při rohových kopech a také zastavil samostatný nájezd jednoho z domácích hráčů. Jak domácí tak i náš tým zahodil v druhé poločase několik slibných brankových příležitostí a obě mužstva shodně trefila jednou brankovou konstrukci a také shodně promarnila možnost skórovat do prázdné branky.

Utkání to bylo velice těžké, domácí tým byl více než vyrovnaným soupeřem, ale tři důležité body a opět čisté konto si odváží naše mužstvo. Pochaval za odvedený bojovný výkon patří celému mužstvu v čele s vynikajícím Pepínem v brance.