TJ Rajhradice - TJ Jezeřany-Maršovice

06.06.2015 19:19

25. kolo 

TJ Rajhradice - TJ Jezeřany-Maršovice   5:0 (1:0)

 

Branky: Grmela, Firych 4

 

Sestava: Vážan, Hrbek, Hájek R. (Navrátil) , Kouřil M. (Mucala) , Zavadil, Grmela, Pánek, Kouřil J. , Suchánek (Dupal), Svoboda (Firych) , Králík 

 

Ve 25. kole jsme nastoupili v naší obvyklé základní sestavě až na jednu změnu. Celý první poločas jsme čekali na branku na jedné i druhé straně. Vše nasvědčovalo tomu, že na přestávku se půjde za bezbrankového stavu. Ovšem ve 45 minutě odpískal hlavní rozhodčí penaltu za faul na Králíka. Navíc vytáhl i žlutou kartu pro soupeře, ale tím že tento hráč už jednu žlutou měl, následovala i červená a předčasný odchod pod sprchy.  K míči se následně postavil náš střelec penalt Grmela a nedal brankáři žádnou šanci. Tento okamžik hodně nazlobil hráče hostů a naštvaní odcházeli do kabin.

Do druhého poločasu nastoupil místo Svobody Firych a začal zápas v jeho režii. Nastoupili jsme motivováni vedoucí brankou a naopak hosté nekoncentrovaní a navíc hráli oslabeni o jednoho muže v poli. Toho jsme dokonale využili a šli brzo do dvoubrankového vedení, když se trefil poprvé v zápase Firych. Ten byl následně k neudržení. Jeho spoluhráči ho nacházeli přesnými centry a on je dokázal proměnit. Celkem se trefil ještě třikrát a divákům, kromě fotbalového umění, ukázal i parádní salta, kterými oslavoval každou svou vstřelenou branku. Konečný výsledek byl tedy 5:0 a ten nám zajistil místo v 1. B třídě i pro další sezonu.