TJ Kobylnice - TJ Rajhradice B

12.04.2015 20:11

17. kolo 

TJ Kobylnice - TJ Rajhradice B    0:6 (0:3)

Branky: Hájek, Kouřil J. , Králík 3, Sobotka

 

Sestava: Novotný, Bednář, Beránek, Kolařík, Mikač, Mucala, Kouřil J. , Hájek R. (Svatuška), Sobotka (Klaška), Hájek M. , Králík

 

Takové utkání se hodnotí dobře. Od začátku jsme byli lepším týmem. Prvních dvacet minut jsme soupeře k ničemu vážnému nepustili a sami zahodili několik šancí ke skórování. Důležitý moment přišel ve 25. minutě zápasu, kdy domácí vstřelili, po standartní situaci, branku, která však nebyla uznána pro faul zakončujícího hráče domácích na našeho gólmana.

Poté přišel z naší strany trochu útlum a přenechali jsme, na několik málo minut, iniciativu na domácích kopačkách. Změnu ve skóre tak přinesla až penalta, kterou proměnil Hájek M., za faul na Králíka L., který postupoval sám na brankáře a byl faulován těsně před zakončením a to v pokutovém území, kdy za tento zákrok viděl domácí obránce po právu červenou kartu. Od té doby jsme opět iniciativu převzali na své kopačky a jen několik málo minut, po proměněné penaltě, po pěkné kombinaci ve středu pole a přenesení hry na pravý kraj zálohy, úniku Králika L. a jeho přesném pasu před bránu přidal druhou branku Sobotka R.. o několik málo minut později byl v pokutovém území faulován, při pokusu o zakončení Hájek M. a z nařízené penalty zvyšoval Králík L už na 0:3, kdy tímto výsledkem i skončil poločas.

V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a domácí, až na ojedinělé střely z dálky, nepouštěli do výraznějšího zakončení. Naopak jsme se neustále snažili o dobrou kombinaci, kterou ve středové řadě podporovali svým dobrým výkonem Hájek R. a Kouřil J. Z čehož pramenil i čtvrtý gól do domácí sítě, kdy Kouřil J. přenesl hru na pravý kraj zálohy, kdy Mucala L. přesně odcentroval před bránu a nikým nehlídán Králík L. z voleje trefil přesně k tyči. Na 0:5 zvyšoval po krásné individuální akci Kouřil J., který vykličkoval tři domácí hráče a tváří v tvář domácímu brankáři nezaváhal. Konečnou podobu výsledku dal svým třetím gólem v zápase Králík L., který střelou z velkého vápna trefil tyč domácí brány, od které míč skončil v síti. Pochvalu za výkon zaslouží všichni hráči TJ Rajhradice, kteří do zápasu zasáhli.