TJ Blažovice B - TJ Rajhradice B

24.05.2015 13:23

23. kolo 

TJ Blažovice B - TJ Rajhradice B   0:1 (0:0)

Branky: Hájek M. 

 

Sestava: Novotný, Mikač, Klaška (Homola), Kolařík, Bednář P. , Mucala, Šoukal, Pelikán, Furda, Mátl J. (Král), Hájek M.

 

Celý zápas byl soubojem našich střelců a dobývání soupeřovy branky. Co naši střelci v zápase neproměnili, to by bylo na dlouhé psaní. Své vyložené šance spalovali Hájek M., Pelikán, Mátl J., Furda, Šoukal a to opravdu v pozicích a šancích a to opakovaně, které by přitom skončit gólem měli. Po bezbrankovém poločase nakonec celý zápas rozhodla penalta nařízená v náš prospěch, za hraní rukou ve vápně. Penaltu bezpečně proměnil Hájek M.. Jinak to bylo ale trápení, domácí sice občas podnikli nějaký ten protiútok, ale vyloženou šanci neměli a se zbytkem si v klidu poradil náš brankář Novotný. Z naší strany utrápené a střeleckou nemohoucností provázené utkání nakonec skočnilo naší těsnou výhrou 0:1. Za bojovnost a snahu patří učitě všem našim hráčům poděkování.