SK Tuřany - TJ Rajhradice

13.09.2015 18:58

6. kolo 

SK Tuřany - TJ Rajhradice   1:4 (1:1)

Branky: Navrátil, Šindelek 2, Mikšovský

 

Sestava: Vážan, Mouka, Zikuška, Kouřil M. (Mátl O.) , Černý, Navrátil, Mikšovský, Grmela, Furda, Šindelek (Kačeriák), Hájek M. (Mátl J.)

V 6. kole jsme přijeli na hřiště do nedalekých Tuřan. Naše základní sestava byla hodně oslabena, kvůli velké marodce, která nás přes týden zasáhla. Tým tak podpořili hráči našeho B-týmu. Celý první poločas měli převahu domácí, měli několik vyložených šancí, které však s velkým přehledem a hlavně bravůrou pochytal, pro tento zápas náš kapitán, brankář Vážan, kdy hlavně díky němu náš tým mohl pomýšlet na dobrý výsledek. Ve 38. minutě se k míči dostal Šindelek, který přihrál Navrátilovi, ten proběhl kolem vybíhajícího brankáře a bylo to 0:1. Během chvilky se však prosadili i domácí a rázem to bylo 1:1. S takovým výsledkem první poločas i skončil. 

Zato druhý poločas jakoby se hrál jiný fotbal, hrálo se nahoru dolů, šance byly na obou stranách. V 53. miutě přišla chvíle kanonýra Šindelka, který přesnou hlavičkou poslal náš tým opět do vedení - 1:2. Plni energie jsme pokračovali dál v dobývání domácí branky a výsledek se dostavil v 62. minutě, kdy z dálky vystřelil Mikšovský a míč po odrazu od tyčky skončil v bráně a bylo to 1:3. I s takovým výsledkem bychom byli spokojení, ale náš střelec Šindelek přidal v 78. minutě další gól a uzavřel tak utkání na konečných 1:4. Po skončení utkání proběhla děkovačka hráčů našim věrným fanouškům, kterých přijelo na toto utkání opravdu hodně. Příští týden přívítáme na domácím hřišti nováčka soutěže Přímětice, kteří po tomto víkendu okupují třetí místo tabulky. Doufáme, že se vyprázdní marodka a nastoupíme v co možná nejsilnější sestavě.