SK Blučina B - TJ Rajhradice B

07.06.2015 20:33

25. kolo 

SK Blučina B - TJ Rajhradice B   2:1 (0:0)

Branky: Hájek M. 

 

Sestava: Novotný, Beránek (Svatuška), Kolařík, Mikač, Bednář P. , Zikuška (Mátl O. ) , Mucala, Šoukal, Sobotka (Klaška) , Furda, Hájek M.


V úmorném horku jsme odehráli poslední venkovní utkání této sezóny a to na hřišti v Blučině. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a měli několik slibných šancí ke vstřelení branky, ale převážně díky uspěchané a nepřesné koncovce, z několika šancí, vytežili jen nastřelení tyčky naší branky a tak se nám podařilo poločas "přežít" bez inkasované branky. První poločas byl z naší strany slabý, byli jsme nedůrazní a hodně nepřesní.

Do druhého poločasu jsme udělali změnu, kdy odešel Beránek a místo něj nastoupil Svatuška, trochu jsme přeskupili rozestavení a posty několika hráčů a na naší hře bylo vidět zlepšení. Více jsme drželi balón a dostávali jsme se i k zakončení, ale stejně jako domácí, jsme toho využili jen k vyrovnání statistiky nastřelených tyček na 1:1. Domácí trpělivě vyčkávali a hrozili především z rychlých brejků, kdy jeden takový se jim podařilo zakončit přesnou střelou z úhlu a tak jsme po našem úvodním tlaku trochu nečekaně prohrávali. Po inkasované brance bylo vidět naše odhodlání o vyrovnání. Pomocí pro naše snažení se i zdálo vyloučení domácího ofenzivního hráče, po jeho druhé, zbytečné, žluté kartě za zakopnutí balónu po odpískání. Soupeře jsme začali přehrávat a dostávat se čím dál víc do zakončení, ale většina našich střel končila mimo branku. Místo našeho vyrovnání přišla nečekaně druhá branka domácích a to po zaváhání našeho gólmana , který nečekaně za svá záda pustil nakopnutý balón mířící před naši branku. Naděje nám svitla deset minut před koncem zápasu, kdy nový muž na trávníku Mátl O., zařídil svým průnikem do pokutového územi penaltu, kterou bezpečně proměnil Hájek M.. Hned za pár minut překonal Hájek M. domácího gólmana podruhé, ale míč mířící do prázdné branky stačil domácí obránce z brankové čáry vykopnout. I přes náš  velký závěrečný tlak a několik střel na domácí branku se nám vyrovnat již nepodařilo a tak po slabém výkonu, hlavně v prvním poločase, odjíždíme z Blučiny bez bodu.