SILVESTROVSKÉ KLÁNÍ 2014

01.01.2015 14:02

SILVESTROVSKÉ KLÁNÍ 2014

STAŘÍ - MLADÍ          7 : 10 ( 1 : 6 )

V historicky prvním silvestrovském klání STAŘÍ - MLADÍ roku 2014, mezi hráči a fanoušky TJ Rajhradice si lepším výkonem v prvním poločase první vítězství vybojovali MLADÍ. I přes mrazivé počasí byla nálada výborná, nikdo se nezranil i nějaká ta legrace byla a o to hlavně šlo . Tak za rok odveta .

STAŘÍ: R. Beránek, P. Šabata, P. Jelínek, D. Mikač, O. Pelikán ( konec prvního poločasu a celý druhý poločas ), R. Sobotka, T. Homola, L. Opluštil

MLADÍ: R. Kocián, J. Kouřil, M. Kouřil, M. Hájek, M. Zikuška, A. Grmela, O. Pelikán ( 1. poločas )

Fanoušci a diváci: M. Šibíček, J. Pazourek, P. Gamba, R. Hájek, R. Furda, L. Novotný, V. Nechvátal, M. Veselý, I. Bednář, K. Tinka, V. Beránková, L. Šabata, V. Šabatová st., V. Šabatová, L. Šabatová, B. Černý, A. Mikačová, T. Mikačová