TJ Baník Zbýšov - TJ Rajhradice

14.06.2015 19:23

26. kolo 

TJ Baník Zbýšov - TJ Rajhradice    2:5 (0:3)

Branky: Firych 2, Suchánek 2, Kouřil J.

 

Sestava: Vážan, Hrbek, Hájek R. , Kouřil M. , Zavadil, Grmela, Svoboda (Mucala), Kouřil J. , Suchánek, Firych, Králík 


Domácí už jen dohrávají sezónu a v posledních zápasech se snaží napravit pošramocenou reputaci. Naopak naše mužstvo, s vidinou už zachráněné příslušnosti v soutěži i pro další ročník, chtělo navázat na dobré výkony posledních zápasů a dokázat, že na tuto soutěž má. Neponechali jsme nic náhodě a od úvodního hvizdu jsme byli jasně lepším týmem. Domácí jsme přehrávali ve všech směrech, byli jsme lepší v kombinaci, pohybu a hlavně v koncovce a tak nebylo divu, že do poločasu jsme si, po dvou brankách Firycha a jedné brance Suchánka, vypracovali bezpečný, třígolový náskok.

V druhém poločase se domácí přece jen trochu zvedli a zlepšili, jak svým přičiněním tak převážně tím, že náš tým polevil v nastoleném tempu z prvního poločasu. I díky těmto okolnostem se podařilo domácím vstřelit dvě branky a to díky jejich kanonýrovi Součkovi, ale stáhnout třígolovou ztrátu se domácím nepodařilo a tak jsme si po dobrém výkonu, hlavně v prvním poločase, odvezli ze Zbýšova tři body za výhru 2:5.