TJ Rajhradice B - SK Pozořice B         8:0(2:0)

Branky: Hájek M. 3, Svatuška 2, Novák, Zikuška, Furda

Sestava: Křen, Pelikán, Svatuška, Šoukal, Pařil, Fuda, Svoboda (Zeman), Nos, Kovanič, Hájek M.(Zikuška), Novák (Klaška)

Komentář trenéra:

Po koronavirové pauze jsme hned v prvním zápase ukázali, že nám tato pauza nijak neublížila, spíše naopak. Se staronovou posilou Radkem Furdou a dvěma novými posilami Pařilem a Kovaničem jsme od začátku vlétli na soupeře ve velkém stylu. Jedna akce a šance střídala druhou a soupeř byl rád, že v poločase prohrával jen 2:0.

Naši herní převahu jsme naplno ukázali v druhém poločase, kdy jsme konto soupeře zatížili dalšími šesti brankami, z toho třikrát do prázdné branky po vyšachování hostující obrany. Hosté za celý zápas ohrozili našeho gólmana dvakrát, ale Pepíno Křen si s oběma situacemi bravůrně poradil a začal sezónu vychytanou nulou. Za zmínku stojí hlavně jeho paráda těsně před koncem zápasu, kdy vytáhl nad břevno přesnou a prudkou střelu mířící pod břevno. Za zmínku určitě stojí hattrick Michala Hájka, uvidíme jak mu to bude střílet dál.

V zápase nám dále nebyly uznány dvě branky a nastřelili jsme i dvě tyčky, takže zápas nabídl mnohé a diváci, kteří se sešli v hojném počtu si určitě přišli na své.