SK Moutnice B - TJ Rajhradice B         0:9 (0:4)

Branky: Furda 2, Novák 2, Kovanič 2, Hájek M., Kačeriák, Pelikán (p)

ŽK: Hájek M.

Sestava: Křen, Pelikán, Zeman (Klaška), Šoukal, Pařil, Furda, Novák (Kačeriák), Svatuška (Slaný), Kovanič,  Hájek M., Raška (Krobauer)

Komentář trenéra:

Se dvěma změnami oproti minulému zápasu jsme nastoupili, v druhém kole, v Moutnicích proti místnímu Béčku. V minulé sezóně, v podzimním utkání, jsme doma zvítězili 10:0 a také tentokrát jsme našeho soupeře moc nešetřili. Od začátku jsme na hřišti jasně dominovali, ale v koncovce jsme se trápili. Až ve 21. minutě nám pomohli domácí, kdy dravý průnik Kovaniče zastavili v pokutovém území faulem a ze střelecké nemohoucnosti nás z penalty vysvobodil Ondra Pelikán. Pak už to z nás spadlo a v zakončení už jsme si začali více věřit a do poločasu přidali další čtyři branky.

V druhém poločase jsme se někdy až moc hnali za dalšími góly a zapomínali občas bránit, ale Pepíno Křen předváděl v brance naplno své umění a v druhém poločase chytil minimálně tři tutovky! Díky svému velmi dobrému výkonu i na podruhé, v nové sezóně, udržel čisté konto. Střelecky se tentokrát trochu trápil Michal Hájek, který se tak dlouho zastřeloval, až nakonec aspoň jednu branku, s mírným přičiněním domácího hráče, vstřelil.

Rozjezd sezóny se nám tedy povedl na výbornou, dva zápasy, dvě výhry, skóre 17:0 a prozatimní vedení v tabulce. Ale už v dalším kole nás čeká velmi těžký soupeř a to Blučinské Béčko, které je v tabulce hned za námi a také ještě neztratilo ani bod. Předpokládám, že tentokrát to tak lehce nepůjde, jako doposud, ale budu rád, když se budu mýlit .