KEMP starší a mladší přípravky

28.08.2020

Ve dnech od 25. do 28. 8. 2020 se uskutečnil Kemp starší a mladší přípravky na rajhradickém fotbalovém hřišti.

1. den

Na dopoledne bylo připraveno přátelské utkání proti RAFK. Poté se hráči spolu s trenéry přesunuli do rajhradské restauce na oběd, který tam měli zajištěný na všechny dny kempu. První den končil v 15 hod.,  a proto po obědě následoval jen lehký trénink na rajhradickém hřišti.

2. den

Hned ráno navštívil rajhradické naděje hráč Draků Brno, český reprezentant, několikánásobný mistr republiky a učastník turnajů v USA, Tomáš Urbánek. Hráčům vysvětlil pravidla baseballu a mohli si vyzkoušet samotnou hru.

Po obědě byl uskutečněn cyklo výlet na koupaliště do Blučiny, kde jim trenéři připravili pár soutěží, jako skoky do vody, výdrž pod vodou a další disciplíny.

Druhý den už hráči kempovali ve stanech přímo na hřišti.  Po návratu zpět na hřiště do Rajhradic, jim byla nachystána večeře ve formě grilování a promítání filmu Piráti z Karibiku.

3. den

Po snídani a rozcvičce byl naplánován odjezd na kolech do Olympie, kde si hráči zadováděli na dětském lanovém hřišti. Odpoledne je na rajhradickém hřišti čekal další zápas, tentrokrát proti Blučině. Jak toto utkání, tak utkání proti RAFCE bylo vyrovnané, kdy skóre nerozhodovalo, protože se jednalo o trénikové zápasy. Večer opět v letním kině, tentokrát s filmem Okresní přebor a pak vzhůru do oblak (stanů).

4. den

Celý kemp byl ukončený pátek v 11 hod., dopoledne tedy hráče čekal jen trénink. O víkendu už jsou rozlosována první mistrovská utkání, tak uvidíme jak se naši hráči předvedou hned na začátku sezóny.

St. přípravka A hraje v sobotu 29. 8.  v 14:00 v Těšanech a st. přípravka B hraje v neděli 30. 8. v 10:00 v Troubsku.